Rad-Met


Rad-Met jest od 2002 r. dystrybutorem profesjonalnych narzędzi skrawających marek z grupy LMT: Fette, Boehlerit, Kieninger, Bilz, które umożliwiają wykonanie szeregu operacji technologicznych takich jak: wiercenie, frezowanie, rozwiercanie, pogłębianie, wytaczanie i gwintowanie. W stałej sprzedaży firmy Rad-Met znajdują się także sprawdziany do gwintów wewnętrznych i zewnętrznych.
 

Oferta i współpraca

Oferta firmy obejmuje dobór produktów, m.in. gwintowników, frezów, głowic do frezowania i gwintowania, wykonywanie prób technicznych wdrażanych narzędzi i profesjonalny serwis, szczególnie ważny podczas wprowadzania do firmy Klienta nowych procesów produkcyjnych.

Współpraca z firmą Rad-Met to połączenie profesjonalnego doradztwa technicznego w zakresie obróbki skrawaniem i sprawnej obsługi zamówienia. Przewagą firmy Rad-Met są konkurencyjne hurtowe ceny oferowanych narzędzi elastyczne podejście do potrzeb wymagających klientów, regularne wizyty techniczne i dostępność magazynowa szerokiej gamy narzędzi.

Narzędzia "od ręki" i darmowa wysyłka

Dostępność najpopularniejszych narzędzi bezpośrednio z magazynu we Wrocławiu, oznacza, że dostarczane są do Zamawiającego już w 24h na koszt firmy Rad-Met. W przypadku długofalowej współpracy z Klientem możliwe jest zapewnienie gwarancji stanów magazynowych oraz regularnych dostaw zamawianych przez niego narzędzi (także  niestandardowych i specjalnych) bez konieczności oczekiwania na nie, wynikającego z cyklu produkcji.

Serwis w cenie narzędzi

Praktyką firmy Rad-Met jest oferowanie w cenie narzędzi serwisu technicznego, obejmującego również doradztwo posprzedażne, polegające najczęściej na wdrożeniu narzędzia do produkcji, poprzez sprawdzenie warunków jego pracy, dobór parametrów i zapewnienie możliwości regeneracji narzędzia.

Jeżeli w Państwa zakładzie występują jakiekolwiek problemy związane z obróbką skrawaniem lub są Państwo zainteresowani optymalizacją procesów technologicznych, bądź wdrażaniem nowych technologii, chętnie służę swoją wiedzą i pomocą techniczną (dobór parametrów, szkolenia, pokazy, próby narzędzi).

Dane Firmy:

Rad-Met Radosław Kurzaj
pl. Strzelecki 23a/4, 50-224 Wrocław
tel. kom.: +48 601 953 625
fax: +48 71 79 59 615
e-mail: biuro@rad-met.com.pl
NIP:898-173-97-94
REGON: 932841235